پایگاه رسمی سینما قدس اردبیل

  سينما قدس اردبيل، اولين و با سابقه ترين سينمايِ مجهز به سايت اينترنتيِ شهرستانيِ كلِ کشور

تلگرام سینما قدس اردبیل

کانال سینماقدس اردبیل در آپارات

صفحه فیس بوکِ سینما قدس اردبیل

 

 آرشيو  مقالات و نوشته هاي سينمايي   

بازگشت

موسیقی سایت

موسيقي سايت را گوش كنيد

تبلیغات سایت

در اين بخش مي توانيد به آرشيو نوشته ها، يادداشت هاي سينمايي، نقد و تحليل فيلم ها و مقالات سينمايي (بالاخص مقالات حوزه نمايش و اكران كشور) موجود در سايت دسترسي داشته باشيد.

   عنوان يادداشت:

حبيب كاووش: همه فيلم هاي عيد فطر از فردا (26 مرداد 91) اکران مي شوند

تا رگ گردن خود مقابله مي کنيم

حبيب کاوش گفت: فيلم هاي عيدفطر به صورت قانوني بايد از امروز اکران مي شدند اما به دليل مشکلاتي اين اتفاق رخ نداد اما از امروز برخي از فيلم ها و از فردا همه فيلم هاي عيد فطر اکران مي شوند.

سخنگوي شوراي صنفي نمايش در گفتگو با خبرنگار سينماپرس افزود: زماني که اعلاميه اي در پاسخ به عملکرد فراقانوني حوزه هنري منتشر کرديم همه داد و بيداد راه انداختند که چرا شوراي صنفي هتاکي کرده است در حالي که توجهي به دليل صدور اين اعلاميه نداشتند.

حبيب كاووش؛ سخنگوي اتحاديه تهيه كنندگان سينماي ايران

وي ادامه داد: در شرايط فعلي هم همان افراد جمله اي از سيد ضياء هاشمي را بهانه کرده اند تا پوششي براي عملکرد فراقانوني و اعمال قدرت غيرقانوني حوزه هنري و شهرداري داشته باشند. متأسفانه دوستان به جاي پرداختن به دليل به معلول مي پردازند به دور از اين نکته که تا زماني که حوزه هنري به قانون تمکين نکند اين روند ادامه دارد. کاوش با بيان اينکه روي مواضع خود ايستاده اند، تصريح کرد: تا رگ گردن خود در مقابل اقدامات فراقانوني مقابله مي کنيم. ما با همه تهيه کنندگان فيلم هاي اکراني عيدفطر صحبت کرديم و در مقابل کارهاي غيرقانوني خواهيم ايستاد.

وي با يادآوري سکوت شوراي صنفي به خواست وزير ارشاد در اتفاقات دو ماه گذشته اظهار کرد: در آن زمان به خواست وزارت ارشاد سکوت کرديم اما از فرداي آن روز باز هم پافشاري هاي حوزه هنري ادامه يافت و حالا براي دومين بار حوزه هنري به سمت دريافت کمک از وزارت ارشاد رفته است و اين قانون شکني ها ادامه خواهد داشت. سخنگوي شوراي صنفي نمايش با تأکيد بر توجه به علت تصميمات شوراي صنفي نمايش خاطرنشان کرد: اتاق فکري با حضور همايون اسعديان، منوچهر محمدي و سيد هادي منبتي شکل گرفته است که با تصميم گيري هاي خود بر سر عقايدشان پافشاري مي کنند و به اختلافات دامن مي زنند.

وي تأکيد کرد: اگر شهرداري از تصميمات خود منصرف نشود سوء استفاده هايي که به واسطه پرديس هاي خود از بيت المال مردم دارد را افشا مي کنيم.

منبع: سينماپرس

آماده سازي سند: مدير سايت سينما قدس اردبيل | 25 مرداد ماه 1391
   Copyrights All Right Reserved © | كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق و مربوط به سينما قدس اردبيل مي باشد.  

  تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

  طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي «دسته جدا» - abandApart.ir