پایگاه رسمی سینما قدس اردبیل

  سينما قدس اردبيل، اولين و با سابقه ترين سينمايِ مجهز به سايت اينترنتيِ شهرستانيِ كلِ کشور

تلگرام سینما قدس اردبیل

کانال سینماقدس اردبیل در آپارات

صفحه فیس بوکِ سینما قدس اردبیل

 

 آرشيو  مقالات و نوشته هاي سينمايي   

بازگشت

موسیقی سایت

موسيقي سايت را گوش كنيد

در اين بخش مي توانيد به آرشيو نوشته ها، يادداشت هاي سينمايي، نقد و تحليل فيلم ها و مقالات سينمايي (بالاخص مقالات حوزه نمايش و اكران كشور) موجود در سايت دسترسي داشته باشيد.

   عنوان يادداشت:

سرتیپی: بخش خصوصی تنها امید سینماگران در جشنواره سی و یکم است

سینما دچار سیاست زدگی شده است

علی سرتیپی اظهار داشت: با توجه به اتفاقاتی که از نوروز امسال برای سینمای ایران رخ داد و سینما دچار سیاست زدگی شده و در این میان محافظه کاری وزارت ارشاد در برابر برخوردهای نهادهای دیگر، تصور می کردم که در این دوره شاهد فیلم های خوبی نباشیم. وی تصریح کرد: خوشبختانه بخش خصوصی با تمام فشارهای موجود، فیلم هایی را تولید کرده که با اکران آنها در سال آینده می توان به گیشه سال 92 کمی خوشبین شد. فیلم هایی مانند «بیگناهان»، «روز روشن»، «روز روشن»، «دهلیز» و «هیس دختران فریاد نمی زنند» از این جمله فیلم ها است، اما نباید فراموش کرد که گیشه سال آینده گیشه بسیار بدی خواهد بود.

علی سرتیپی - مدیرعامل فیلمیران

وی ابراز داشت: امیدوارم شرایط فراهم شود که تولیدات سال آینده سینمای ایران با مشکلاتی که امسال با آن روبه رو بود، مواجه نشود. البته ناامنی اقتصادی در سینما نیز سبب شده تا بسیاری از تهیه کنندگان و بخش خصوصی کمتر جسارت حضور در تولید فیلم های سینمایی را داشته باشد. سرتیپی در رابطه با ساخت اولین فیلم سه بعدی سینمای ایران گفت: ساخت فیلم سینمایی «آقای الف» یک ریسک بزرگ در وضعیت اقتصادی فعلی بود. مهم نیست که فیلم خوب یا بد از آب درآمده است، مهم این است که کسی چنین جسارتی را به خرج داده و چنین فیلمی را ساخته است. فیلم سینمایی «آقای الف» از نظر طراحی و ساخت سه بعدی بسیار موفق بوده است.

منبع: روزنامه سینمایی «بانی فیلم»

آماده سازي سند: مدير سايت سينما قدس اردبيل | 15 اسفند ماه 1391
   Copyrights All Right Reserved © | كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق و مربوط به سينما قدس اردبيل مي باشد.  

  تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

  طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي «دسته جدا» - abandApart.ir