پایگاه رسمی سینما قدس اردبیل

  سينما قدس اردبيل، اولين و با سابقه ترين سينمايِ مجهز به سايت اينترنتيِ شهرستانيِ كلِ کشور

سینما قدس اردبیل در اینستاگرام کانال سینماقدس اردبیل در آپارات

تلگرام سینما قدس اردبیل

گوگل پلاس سینما قدس اردبیل

صفحه فیس بوکِ سینما قدس اردبیل

 

 آرشيو  مقالات و نوشته هاي سينمايي   

بازگشت

موسیقی سایت

موسيقي سايت را گوش كنيد

تبلیغات سایت

در اين بخش مي توانيد به آرشيو نوشته ها، يادداشت هاي سينمايي، نقد و تحليل فيلم ها و مقالات سينمايي (بالاخص مقالات حوزه نمايش و اكران كشور) موجود در سايت دسترسي داشته باشيد.

   عنوان يادداشت:

مدیر سینما قدس گفت: وضعیت فروش در سینما قدس بهار امسال در بدترین شرایط چند سال گذشته بود

احتمال تعطیلی سینما قدس

محمدرضا نصیری ‌نژاد در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت فروش این سینما در 3 ماه نخست امسال بیان کرد: معمولاً با توجه به اینکه فیلم‌هایی که در نوروز اکران می‌شوند بهترین فیلم‌ها هستند، از همان زمان مشخص می‌شود که ادامه اکران چطور پیش خواهد رفت و در این مدت سینما قدس به فروش حدود 23 میلیون تومان رسید.

نمای ورودی سینما قدس تهران

او افزود: این روند پایین ‌ترین حدی بود که در چند وقت اخیر داشته‌ایم و می‌توانم بگویم در مقایسه با 4 سال گذشته، امسال بدترین سال برای گروه سینمایی قدس بوده است. نصیری ‌نژاد ادامه داد: این سینما تا به امروز حدود  44میلیون تومان ضرر کرده است که هزینه ‌های برق و آب و گاز در هر‌ماه حدود 15میلیون تومان می‌شود و با روند فروش بلیت در آینده بسیار نزدیک مجبور به بستن سینما خواهیم شد. او یادآوری کرد: دولت پیش از این قول داده بود تا 15درصد از ظرفیت سالن سینما را خریداری کند که عملی نشد، همچنین قرار بود یارانه آب و برق را هم بدهد که آن هم عملی نشد و با این وضعیت تنها اگر فیلم خوبی نمایش داده شود می‌توان به بهبود اوضاع امیدوار بود. این سینمادار با اشاره به اینکه به ‌زودی‌ ماه‌ رمضان هم فرا می‌رسد، ادامه داد: شرایط برای فروش فیلم‌هایی که در سینماها نمایش داده می‌شوند، جالب نیست و دولت باید هر چه سریع ‌تر مُسکنی را به سینماها، مخصوصاً سینماهای خصوصی تزریق کند.

نصیری‌نژاد با تأکید بر اینکه دولت جدید باید فکر‌ی اساسی برای این وضعیت بکند، گفت: ابتدا باید اقدامی انجام شود تا اوضاع مالی سینماها صفر نشود، در غیر این صورت همین سینما قدس تا 3 روز دیگر باز نخواهد بود. وی با بیان اینکه قلب یک سینما آپاراتخانه است و اگر برق نباشد آپاراتخانه نمی‌تواند کار کند، ادامه داد: حدود 8 سال قبل، سینما قدس 13پرسنل داشت اما اکنون این تعداد به 5 نفر کاهش پیدا کرده است. این در حالی است که هزینه ‌های اضافی سینما را حذف کرده‌ایم و حتی اگر لامپی هم ‌بسوزد، به سختی می‌توان برای آن هزینه کرد.

منبع: ایسنا

آماده سازي سند: مدير سايت سينما قدس اردبيل | 31 خرداد ماه 1392
   Copyrights All Right Reserved © | كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق و مربوط به سينما قدس اردبيل مي باشد.  

  تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

  طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي «دسته جدا» - abandApart.ir