پایگاه رسمی سینما قدس اردبیل

  سينما قدس اردبيل، اولين و با سابقه ترين سينمايِ مجهز به سايت اينترنتيِ شهرستانيِ كلِ کشور

سینما قدس اردبیل در اینستاگرام کانال سینماقدس اردبیل در آپارات

تلگرام سینما قدس اردبیل

گوگل پلاس سینما قدس اردبیل

صفحه فیس بوکِ سینما قدس اردبیل

 

 آرشيو  مقالات و نوشته هاي سينمايي   

بازگشت

موسیقی سایت

موسيقي سايت را گوش كنيد

تبلیغات سایت

در اين بخش مي توانيد به آرشيو نوشته ها، يادداشت هاي سينمايي، نقد و تحليل فيلم ها و مقالات سينمايي (بالاخص مقالات حوزه نمايش و اكران كشور) موجود در سايت دسترسي داشته باشيد.

   عنوان يادداشت:

خبرگزاری مهر رسانه برتر جشنواره فیلم فجر و فیلم مهر اردبیل شد

در آئین اختتامیه سه جشنواره

خبرگزاری مهر - اردبیل: خبرگزاری مهر اردبیل به عنوان رسانه برتر و فعال سی و دومین جشنواره استانی بین المللی فیلم فجر در اردبیل، ششمین جشنواره استانی فیلم مهر و ششمین جشنواره عکس تجلی حضور انتخاب و تجلیل شد.

سایت سینما قدس اردبیل

به گزارش خبرنگار مهر، در آئین اختتامیه این جشنواره که عصر دوشنبه در اردبیل برگزار شد، خبرگزاری مهر سرپرستی استان اردبیل با توجه به شاخصه هایی نظیر پوشش مناسب، اطلاع رسانی مطلوب و تأثیرگذاری در جذب علاقمندان به عنوان رسانه برتر جشنواره فیلم فجر اردبیل معرفی شد.

در این مراسم از سوی دبیرخانه جشنواره استانی فیلم فجر اردبیل و نیز ارشاد اسلامی استان از محمد میرزایی ناطق سرپرست خبرگزاری مهر در استان اردبیل و خبرنگار برتر در حوزه جشنواره فیلم با اهداء لوح ویژه تجلیل شد. اطلاع رسانی مطلوب اخبار جشنواره، پوشش تخصصی رویدادهای جشنواره در اردبیل، جذب مخاطبان و علاقمندان به سینماها، ارتقاء جایگاه صنعت سینما در استان و نیز تجلیل و تکریم رسانه ها و خبرنگاران فعال و برتر از جمله اهداف اجرایی در تجلیل از رسانه های فعال جشنواره اعلام شده است.

بر اساس اعلام معاونت مطبوعات و اطلاع رسانی ارشاد اسلامی استان اردبیل در خصوص پوشش خبری این جشنواره از بین خبرگزاری ها، پایگاه های خبری فعال و نسریات محلی؛ دو نمایندگی خبرگزاری و دو هفته نامه به عنوان رسانه های فعال معرفی شدند.

در این مراسم علاوه بر خبرگزاری مهر استان اردبیل که با انتشار بیش از 26 خبر، گزارش، تحلیل، گفتگو و... در خصوص جشنواره استانی فیلم فجر اردبیل دارای بیشترین فعالیت و تاثیرگذارترین رسانه شناخته شد، خبرگزاری فارس استان اردبیل و دو هفته نامه اردبیل امروز و خبر اردبیل به عنوان دیگر رسانه های برتر جشنواره مورد تجلیل قرار گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

آماده سازي سند: مدير سايت سينما قدس اردبيل | 02 اسفند ماه 1392

   Copyrights All Right Reserved © | كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق و مربوط به سينما قدس اردبيل مي باشد.  

  تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

  طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي «دسته جدا» - abandApart.ir