پایگاه رسمی سینما قدس اردبیل

  سينما قدس اردبيل، اولين و با سابقه ترين سينمايِ مجهز به سايت اينترنتيِ شهرستانيِ كلِ کشور

 

 آرشيو  مقالات و نوشته هاي سينمايي   

بازگشت

موسیقی سایت

موسيقي سايت را گوش كنيد

تبلیغات سایت

در اين بخش مي توانيد به آرشيو نوشته ها، يادداشت هاي سينمايي، نقد و تحليل فيلم ها و مقالات سينمايي (بالاخص مقالات حوزه نمايش و اكران كشور) موجود در سايت دسترسي داشته باشيد.

   عنوان يادداشت:

آغاز اکران «در دنیای تو ساعت چند است؟»، «مردن به وقت شهریور» و «آتش بازی»

«نهنگ عنبر» شاید وقتی دیگر

سه فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟»، «مردن به وقت شهریور» و «آتش بازی» از چهارشنبه 23 اردیبهشت اکران خود را آغاز می کنند.

همان طور که پیش بینی می شد اعضای شورای صنفی نمایش برای تمدید یک هفته ای اکران «ایران برگر» و «رخ دیوانه» به توافق رسیدند. مهمترین خروجی جلسه این هفته شورای صنفی نمایش اکران دو فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟»  و «مردن به وقت شهریور» و اکران نشدن «نهنگ» بود. با اینکه سخنگوی شورای صنفی نمایش حرفی درباره زمان اکران فیلم سامان مقدم به میان نیاورده اما گفته می شود اکران «نهنگ» به هفته آینده موکول شده است. به غیر از تمدید یک هفته ای اکران «ایران برگر» و «رخ دیوانه»، اکران «متل قو» همچنان ادامه خواهد داشت.

فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟

به گفته غلامرضا فرجی، در جلسه این هفته شورای صنفی نمایش، قرارداد سه فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟»، «مردن به وقت شهریور» و «آتش بازی‌» کار بهمن گودرزی ثبت شد. فرجی افزود: فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» در گروه «اریکه ایرانیان» و «مردن به وقت شهریور» در گروه سینمایی «ماندانا» اکران خود را آغاز می کنند.

فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟

فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟

لیلا حاتمی در نمایی از فیلم سینمایی در دنیای تو ساعت چند است؟

همچنین قرارداد فیلم «آتش بازی‌» در گروه سینمایی «آزادی» ثبت شده است و این فیلم از روز 31 اردیبهشت ماه اکرانش را آغاز می کند. فرجی اضافه کرد: اکران دو فیلم «ایران برگر» و «رخ دیوانه» تا روز 30 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت، اما این دو فیلم از این تاریخ با هر میزان فروش‌، تعویض می‌شوند با این حال اکران آنها در سینماهای آزادشان تا سقف 10 هفته ادامه خواهد داشت.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در پایان صحبتش گفت: قرارداد دو مجموعه آزادی و اریکه ایرانیان هشت هفته اکران شد. البته براساس آیین ‌نامه سال گذشته باید تا 10 هفته ادامه می‌دادند، اما با وجود فروشی که فیلم‌هایشان داشتند‌، با هشت هفته اکران موافقت کردند.

در فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» لیلا حاتمی‌، علی مصفا و زهرا حاتمی نقش‌ های اصلی را بازی می‌کنند.

حمید فرخ‌نژاد، هانیه توسلی، نازنین بیاتی، نوید لایقی‌مقدم، صبا گرگین‌پور، ترلان پروانه، پروین ملکی و حسام محمودی بازیگران اصلی «مردن به وقت شهریور» هستند.

فیلم «آتش بازی» هم با بازی امین حیایی، الناز شاکردوست، سحر قریشی، شقایق دهقان و میرطاهر مظلومی روی پرده خواهد رفت.

منبع: بانی فیلم آنلاین

آماده سازي سند: مدير سايت سينما قدس اردبيل | 20 اردیبهشت ماه 1394

   Copyrights All Right Reserved © | كليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق و مربوط به سينما قدس اردبيل مي باشد.  

  تمامی خدمات و فعالیت‌ های این وب سایت، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

  طراحي، راه اندازي و پشتيباني: گروه توليد محتواي «دسته جدا» - abandApart.ir